Do Česka přichází polská káva a párky v rohlíku, ale značka pump Benzina zůstává. Takový je výsledek zkušebního provozu, při kterém víc jak rok testoval holding Unipetrol u sedmi přebarvených benzinek zájem řidičů o značku pump svého vlastníka - polského koncernu PKN Orlen. Pumpy pod značkou Orlen a Star u nás za tu dobu nepřilákaly víc řidičů ani nezvýšily prodej paliv. Benzina ale od nich alespoň převezme úspěšný gastronomický koncept rychlého občerstvení Stop Cafe.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






