Do Česka přichází polská káva a párky v rohlíku, ale značka pump Benzina zůstává. Takový je výsledek zkušebního provozu, při kterém víc jak rok testoval holding Unipetrol u sedmi přebarvených benzinek zájem řidičů o značku pump svého vlastníka - polského koncernu PKN Orlen. Pumpy pod značkou Orlen a Star u nás za tu dobu nepřilákaly víc řidičů ani nezvýšily prodej paliv. Benzina ale od nich alespoň převezme úspěšný gastronomický koncept rychlého občerstvení Stop Cafe.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se