Bývalé hvězdy newyorského Wall Streetu, které zhodnocovaly akcionářům kapitál o 25-30 procent ročně, si mohou nechat o těchto "zlatých časech" jenom zdát. Ze zpráv hodnotících letošní první pololetí vyplývá, že šestice největších ústavů v USA sice vydělává, ale nezáří.

Důvodem je přetrvávající nejistota na trzích, vyvolaná především dluhovou krizí eurozóny. Zotavení americké ekonomiky je stále slabé.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se