Bývalé hvězdy newyorského Wall Streetu, které zhodnocovaly akcionářům kapitál o 25-30 procent ročně, si mohou nechat o těchto "zlatých časech" jenom zdát. Ze zpráv hodnotících letošní první pololetí vyplývá, že šestice největších ústavů v USA sice vydělává, ale nezáří.
Důvodem je přetrvávající nejistota na trzích, vyvolaná především dluhovou krizí eurozóny. Zotavení americké ekonomiky je stále slabé.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




