Když budou mít lyžaři štěstí, na Plešivci v Krušných horách se poprvé svezou už napřesrok. V novém skiareálu se třemi sjezdovkami a nejmodernějšími lanovkami.
Budoucí provozovatelé střediska ale mají štěstí už teď: z peněz, které musí hazardní firmy povinně posílat na dobročinnost, jim loni přiteklo 50 milionů. Problematické je, že na skiareál přispěly společnosti, které jsou na celý projekt tak či onak navázané.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








