Když budou mít lyžaři štěstí, na Plešivci v Krušných horách se poprvé svezou už napřesrok. V novém skiareálu se třemi sjezdovkami a nejmodernějšími lanovkami.

Budoucí provozovatelé střediska ale mají štěstí už teď: z peněz, které musí hazardní firmy povinně posílat na dobročinnost, jim loni přiteklo 50 milionů. Problematické je, že na skiareál přispěly společnosti, které jsou na celý projekt tak či onak navázané.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se