Nestává se každý den, aby se otevíral nový divadelní prostor – doba jako by přála spíš opačnému trendu. O to víc potěší, že v dosud nevyužívaném podzemním sále pražského Veletržního paláce začalo hrát čerstvě vzniklé Studio Hrdinů. Je to projekt skupiny kolem Jana Horáka (někdejšího dramaturga smíchovské MeetFactory), která se loni v hojně propíraném konkurzu ucházela o provozování Divadla Komedie. Bylo by to přirozené: Horákův tým měl totiž – zčásti i personálně – ambici navázat na skončenou éru Pražského komorního divadla na téže scéně.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se