Dvacet let posílá ČEZ do středních a vysokých škol brožury, knížky a výukové filmy, zve studenty na prohlídky do elektráren a snaží se učitele fyziky přimět, aby o energetice nevykládali jen z nudných učebnic. Svůj vzdělávací program Svět energie spustila firma koncem listopadu 1992, jen půl roku po svém založení. Je to zároveň jeden z prvních příkladů po roce 1989, kdy se nějaká firma začala chovat společensky odpovědně.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se