Tříměsíční zkušební dobu v novém zaměstnání podle pracovního portálu Džob.cz "nepřežije" skoro čtvrtina zaměstnanců. Vyplývá to z průzkumu, který server provedl mezi 60 malými a středními firmami z celé republiky, jež dohromady zaměstnávají tisíce lidí. "V současné době nemají zaměstnavatelé prostor dávat opakované šance, které je stojí čas i peníze. Stále častěji proto přistupují k výpovědi ve zkušební době, oproti loňsku je takových případů o 17 procent více," uvedla Weronika Kodziolková z portálu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



