Vítězstvím v Davisově poháru se čeští tenisté v očích fanoušků vyrovnali jindy mnohem populárnějším a sledovanějším kolegům z hokeje a fotbalu. Jenže co z toho?

"Jako vítěz máme lepší vyjednávací pozici než loser, to je logické. Neustále ale narážíme na omezený trh. Nejsme Amerika ani Německo," říká předseda tenisového svazu Ivo Kaderka, který přiznává, že lepší rok než ten letošní už zažít asi nejde. "Leda bychom měli ještě světové jedničky na žebříčku ATP a WTA. Letos jsme ve sportovním nebi."

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se