Milý Ježíšku, děkujeme za letošní vánoční dárky. Asi jsme byli moc hodní, protože dárků je spousta.

Dřív jsme nikdy nechápali, proč všechny naše dárky vždycky vyhlásíš ve Sbírce zákonů už v říjnu nebo listopadu a nepočkáš na Štědrý večer jako u zbytku populace. Letos se Ti konečně podaří udržet i naše dárky do poslední chvíle v tajnosti a rozbalíme si je opravdu až pod stromečkem. Dokonce jsme zaslechli, že pracujete se zákonodárci na scénáři, že bychom se k našim dárkům ve Sbírce zákonů dostali až o pravoslavných Vánocích na začátku ledna.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se