Nedávno jsem zase po několika měsících měla velmi silný, hodně pozitivní pocit z velké skupiny lidí. Prožila jsem opět večer, kdy nadace zorganizovala charitativní aukci vín, uměleckých předmětů a zajímavých zážitků. S odstupem hodin a dnů od mimořádného prožitku mi stále více a více dochází, proč se naši dárci na tyto aukce už předem tak těší a rádi na ně chodí.

Že to není jenom kvůli šanci získat velmi neobvyklý zážitek, jako je možnost sejít se Petrem Čechem a podívat se na jeho zápas či zakoupit velmi starý koňak. Či jenom prostě veřejně nadaci přispět a vydražit si za to symbolicky víno. Nebo se s kolegou z hecu přebíjet, kdo zaplatí více za sošku známého umělce. Ale že naši dárci a potenciální dárci tam začínají chodit také kvůli neopakovatelné atmosféře, kterou jinde nenacházejí.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se