Se slevou nepočítejte, vzkazuje zadavatelům reklamy šéf televize Nova Jan Andruško. Řada inzerentů si podle něj v posledních letech zvykla, že každoročně získají na ten samý produkt novou 10-15procentní slevu. Letos na Nově podle něj s podobným požadavkem nepochodí. "Jestli mají marketingoví ředitelé ve firmách za úkol opět ušetřit deset procent, tak to pro ně nebude vůbec jednoduché," řekl Andruško.
HN: Zadavatelé reklamy si letos stěžují na váš nový obchodní systém, který je pro ně nevýhodný, například kvůli tomu, že v rámci celoročních velkých kontraktů musí zaplatit předem zálohu ve výši deseti procent celoroční investice. Proč jste vlastně nový systém zavedli?
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





