Se slevou nepočítejte, vzkazuje zadavatelům reklamy šéf televize Nova Jan Andruško. Řada inzerentů si podle něj v posledních letech zvykla, že každoročně získají na ten samý produkt novou 10-15procentní slevu. Letos na Nově podle něj s podobným požadavkem nepochodí. "Jestli mají marketingoví ředitelé ve firmách za úkol opět ušetřit deset procent, tak to pro ně nebude vůbec jednoduché," řekl Andruško.

HN: Zadavatelé reklamy si letos stěžují na váš nový obchodní systém, který je pro ně nevýhodný, například kvůli tomu, že v rámci celoročních velkých kontraktů musí zaplatit předem zálohu ve výši deseti procent celoroční investice. Proč jste vlastně nový systém zavedli?

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se