Přední americké banky, JPMorgan Chase a Goldman Sachs pokračují i letos ve snižování počtu svých zaměstnanců.
Největší americká banka podle aktiv JPMorgan Chase hodlá propustit až devatenáct tisíc lidí, z toho zhruba čtyři tisíce tento rok. Společnost to včera v New Yorku oznámila investorům, uvedla agentura Bloomberg.
Propouštění se má týkat divize drobného bankovnictví, kde přijdou o práci tři až čtyři tisíce lidí, a divize hypoték, odkud odejde 13 až 15 tisíc zaměstnanců.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



