Další rekord a další posun vpřed. Budování florbalového impéria v Česku pokračuje další pokořenou metou, na finále extraligy totiž dorazilo do O2 Areny rekordních 10 451 lidí, což je o 340 víc než na stejnou akci ve Švédsku, kde florbal vymysleli. "Jsme moc spokojení, že přišlo ještě víc diváků než loni. Nejen kvůli tomu, že v aréně byla fantastická atmosféra, ale i s ohledem na ekonomiku akce," říká prezident florbalové unie Filip Šuman.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



