Další rekord a další posun vpřed. Budování florbalového impéria v Česku pokračuje další pokořenou metou, na finále extraligy totiž dorazilo do O2 Areny rekordních 10 451 lidí, což je o 340 víc než na stejnou akci ve Švédsku, kde florbal vymysleli. "Jsme moc spokojení, že přišlo ještě víc diváků než loni. Nejen kvůli tomu, že v aréně byla fantastická atmosféra, ale i s ohledem na ekonomiku akce," říká prezident florbalové unie Filip Šuman.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se