V odměňování šéfů českých firem hraje stále větší roli to, jak se jejich společnosti daří. Na platech svých šéfů rozdělily loni velké firmy podobnou částku jako rok předtím. Dvanáct firem, které zveřejnily své výroční zprávy (patří mezi ně třeba ČEZ, Škoda Auto nebo banky), nejvyšším manažerům vyplatilo celkem 1,3 miliardy korun. Výše bonusů byla - více než v minulých letech - ovlivněna hospodářskými výsledky firem.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



