Zdanění velkých firem bude pod pečlivým dozorem. Bruselští úředníci přišli s novým plánem, podle kterého by měly firmy napříště zveřejňovat své zisky i daně v každé ze zemí, kde působí.
Právě úvahy o výši daní, které platí nadnárodní společnosti, vyvolaly v poslední době ostré politické debaty a obvinění, že mezinárodní giganti, jako jsou Apple, Starbucks a Google, se placení daní vyhýbají.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



