Během posledních dvou týdnů jsem byla na několika úžasných akcích zaměřených na osobní rozvoj žen. Tu první akci pořádala jedna významná IT firma, která sama má ve vedení stejný podíl žen a mužů a které tato skutečnost přijde naprosto normální.

Podnícena diskusemi ostatních nadšených účastnic jsem si pak uvědomila, že i pro mne a pro mou profesionální kariéru bylo zcela normální pracovat ve společnostech, kde mají významné slovo ženy, a že mi nikdy nepřišlo na mysl, že by to snad mělo být někdy jiné.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se