Jsou tři hodiny ráno pražského času. Mysl i duši mám pořád ještě nastaveny na český čas. Vhodná chvilka na přemítání o pobytu Tam, ještě než se doopravdy ocitnu Tady. Píšu formou dopisu jednomu z českých přátel, jichž mám hodně.
Ahoy!

"Co tě napadne jako první, když řeknu Praha? Nepřemýšlej o tom, prostě řekni, co ti první naskočí." Takhle jsem se právě teď zeptal své ženy, která v podvečerním slunci sedí na naší verandě a popíjí čaj. "Karlův most," řekla v souladu s mnoha Američany.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se