První reprezentační akce v olympijské sezoně, České hokejové hry v Pardubicích, vyzněla pro domácí tým velmi nelichotivě. Kádr Aloise Hadamczika proti severským soupeřům dvakrát prohrál, výsledkově dojem alespoň trochu vylepšil včerejší zápas s Ruskem. Co turnaj ukázal vzhledem k Soči? Především to, že neduhy z loňského ročníku nezmizely. Národní tým pořád trápí chabá koncovka. Minulá sezona byla s průměrem pod dvě branky na zápas vůbec nejhorší v samostatné historii a především (ne)střílení gólů stálo za tím, že Hadamczikův tým neuspěl na mistrovství světa.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se