První reprezentační akce v olympijské sezoně, České hokejové hry v Pardubicích, vyzněla pro domácí tým velmi nelichotivě. Kádr Aloise Hadamczika proti severským soupeřům dvakrát prohrál, výsledkově dojem alespoň trochu vylepšil včerejší zápas s Ruskem. Co turnaj ukázal vzhledem k Soči? Především to, že neduhy z loňského ročníku nezmizely. Národní tým pořád trápí chabá koncovka. Minulá sezona byla s průměrem pod dvě branky na zápas vůbec nejhorší v samostatné historii a především (ne)střílení gólů stálo za tím, že Hadamczikův tým neuspěl na mistrovství světa.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



