Byla to falešná naděje. Postup národního týmu do čtvrtfinále loňského mistrovství Evropy byl vrcholem, odkud se čeští fotbalisté skutáleli zase tam, kde byli, když je přišel trénovat Michal Bílek. Kvalifikací o postup na mistrovství světa mužstvo vrávorá. Jakmile napřímí krok nějakým dílčím zlepšením, přijde tvrdý náraz na zeď a dva kroky zpět. Páteční prohra s Arménií 1:2 srazila reprezentaci zase hodně nízko a ukázala, jak malou šanci má pod Bílkovým vedením na posun vpřed.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se