Přestože ještě v neděli na předsezonní tiskové konferenci plzeňských hokejistů Martin Straka nevěděl, zda naskočí do úvodního extraligového kola, nakonec se tak stalo a hned byl klíčovou osobností. Při výhře "svých" Indiánů nad Vítkovicemi zaznamenal Straka dva z pěti gólů západočeského mužstva. Plzeňský kapitán přitom v přípravě odehrál jediný zápas na ledě Brna, po němž se cítil enormně unaven. "Občas mě něco bolí, ale tehdy mě bolelo úplně všechno. To nebývá zvykem," vyjádřil Straka obavy z toho, aby vrcholovou úroveň v jednačtyřiceti letech zvládlo jeho tělo.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



