Přestože ještě v neděli na předsezonní tiskové konferenci plzeňských hokejistů Martin Straka nevěděl, zda naskočí do úvodního extraligového kola, nakonec se tak stalo a hned byl klíčovou osobností. Při výhře "svých" Indiánů nad Vítkovicemi zaznamenal Straka dva z pěti gólů západočeského mužstva. Plzeňský kapitán přitom v přípravě odehrál jediný zápas na ledě Brna, po němž se cítil enormně unaven. "Občas mě něco bolí, ale tehdy mě bolelo úplně všechno. To nebývá zvykem," vyjádřil Straka obavy z toho, aby vrcholovou úroveň v jednačtyřiceti letech zvládlo jeho tělo.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se