Některý sportovec nad sebou potřebuje mít bič, jiný zase musí mít volnost, ale každý potřebuje cítit, že mu v týmu věří.

Když Roman Červenka po roce opustil vysněnou NHL, aniž by po sobě v týmu Calgary i ve statistikách slavné soutěže zanechal výraznou stopu, mnozí si řekli, že utíká z boje. Možná že mnozí měli recht. Ale jak se zdá, Červenkovi to bude fuk - koneckonců o čem je sport - a hokej stále ještě sportem je, takže z něj byste měli mít hlavně radost. A když se k tomu přidají i slušné peníze, tak není co řešit.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se