Některý sportovec nad sebou potřebuje mít bič, jiný zase musí mít volnost, ale každý potřebuje cítit, že mu v týmu věří.
Když Roman Červenka po roce opustil vysněnou NHL, aniž by po sobě v týmu Calgary i ve statistikách slavné soutěže zanechal výraznou stopu, mnozí si řekli, že utíká z boje. Možná že mnozí měli recht. Ale jak se zdá, Červenkovi to bude fuk - koneckonců o čem je sport - a hokej stále ještě sportem je, takže z něj byste měli mít hlavně radost. A když se k tomu přidají i slušné peníze, tak není co řešit.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



