Na hřišti jim to nejde, plácají se v sestupovém pásmu, dostávají pokuty, vlastní fanoušci jim hrozí kameny a pěstmi a jejich předák potom tvrdí: "Nemůžu ručit za fanoušky, že se v sobotu něco nestane." V takové atmosféře se fotbalisté Slavie připravují na zítřejší derby se Spartou.

"Je samozřejmě nepříjemné chystat se na zápas a nevědět, jestli se na tréninku něco nesemele," komentovali vyhrocenou atmosféru směrem k vlastním příznivcům trenér Slavie Miroslav Koubek a kapitán mužstva Karol Kisel.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se