V Česku nejspíš řádí nějaký gang falešných eurokonzultantů. Několik majitelů relativně úspěšných českých firem mě oslovilo s tím, že by rádi využívali mých služeb, nicméně už se několikrát spálili. A jak je tedy přesvědčím, že nejsem jako ti předešlí... Jindy se mi stalo - když jsem si "dovolil" říct si o odměnu za své služby - že mi napsal odpovědný manažer tyto kouzelné věty: "Tato forma spolupráce je již za mnou... Vámi popisovaný systém financování rozhodně nebudu akceptovat". Odpověděl jsem, že nemám rád podobné arogantní chování, a tedy že z naší další spolupráce nic nebude. Někdy je lepší ukončit to hned. Každopádně, občas mi přijde, že Česko je snad ještě bláznivější země než Belgie. Zvlášť před volbami.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se