Německý koncern RWE privatizoval české plynárenství před jedenácti lety. Od té doby prošel v Česku řadou změn - kromě plynu prodává také elektřinu a podniká i v teplárenství. Povědomí o značce zde budoval prakticky od nuly.

HN: Vzpomenete si, kdy jste se vy osobně poprvé setkal se značkou RWE?

Jako malé dítě už v sedmi nebo osmi letech, když jsme se kvůli otcovu zaměstnání odstěhovali do města Wesel. Město bylo v té době důležitou centrálou podniku a blízko domu, kde jsme bydleli, byla ulice s názvem RWE Strasse.

Zbývá vám ještě 95 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se