NAPÍNAVÁ VŠEDNOST VE SPOLKOVÉM PROVEDENÍ

Třetí z pětice obrázkových knih o městečku Wimmlingen čili Hemženice, které oběhly celý svět, se na zvídavé nečtenáře školkou povinné opět obrací bez pomoci jediného dialogu. A přece se tu příběhů o napínavé všednosti najdou desítky. V nejbarevnější roční době si čtyřnásobná držitelka Německé ceny za dětskou literaturu posvítila na místní posvícení, ulicemi se vine lampiónový průvod na oslavu nové mateřinky a my tušíme, co lze hrdinům závidět. Navzdory počeštěným jménům nejsme u nás. Lidičky tu mají ve tváři úsměv nehledě na příslušnost k menšinám a pěstují tak čilý spolkový život, že jsme se zcela jistě ocitli ve Spolkové republice.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 80 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.