Miliardář Andrej Babiš buduje svůj vysněný "největší mediální dům". Tvrdí, že jeho mediální investice jsou o penězích a že do médií vstupuje jako finanční investor.

Těžko říct, jak Babiše motivovala jeho první zkušenost s vlastnictvím média - konkrétně zdarma distribuovaného titulu 5plus2, který se dostal za loňský rok do výrazné ztráty v řádu několika desítek milionů korun. Tento týdeník však těží z inzerce Agrofertu, takže minimálně z reklamního hlediska rozšiřuje povědomí o Babišových firmách a jejich produktech.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se