Premiér Rusnok nám nadělil hezký dárek k nedávnému výročí sametové revoluce. Limity těžby uhlí jsou prý k ničemu a vláda v demisi stihne projednat jejich zrušení. Komunistické plány zbourání Horního Jiřetína, Černic a části Litvínova jsou zase "in". A uhlí se bude těžit a elektřina z něj vyvážet, soudruzi! Však hned přispěchal komunistický hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček, který ocenil "osobní zájem premiéra na řešení problémů, které trápí náš kraj".
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



