Premiér Rusnok nám nadělil hezký dárek k nedávnému výročí sametové revoluce. Limity těžby uhlí jsou prý k ničemu a vláda v demisi stihne projednat jejich zrušení. Komunistické plány zbourání Horního Jiřetína, Černic a části Litvínova jsou zase "in". A uhlí se bude těžit a elektřina z něj vyvážet, soudruzi! Však hned přispěchal komunistický hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček, který ocenil "osobní zájem premiéra na řešení problémů, které trápí náš kraj".

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se