Letos v létě mi spolumajitel firmy AV Media David Lesch odhodlaně v jedné bruselské restauraci na bulváru Waterloo řekl: "Rozhodně nečekám, že uspějeme hned napoprvé. Ale budeme to zkoušet dál a nakonec to určitě vyjde." Jen pár dní poté, co jsem mu poslal e-mail s informací, že Evropská komise vypisuje docela velký tendr na konferenční a audiovizuální techniku pro všechny své přednáškové sály. Lidé z AV Media začali pracovat na nabídce, Karel Knetl - šéf dozorčí rady, si zkazil dovolenou v Chorvatsku, mailoval a telefonoval a mailoval, všichni to brali nesmírně vážně, řešili dokolečka každičký detail, uvědomovali si, že zatímco v Česku jsou "někdo", do Bruselu přicházejí jako úplní "no name"... Já jsem se také "nadřel", ne, že ne... Třeba "propašovat" je do Evropského parlamentu, aby si mohli prohlédnout používanou techniku, když jim to komise nedovolila, nebylo jen tak. A to ještě dostali místo dezertu přednášku od zaměstnanců konkurence!

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se