Vánoce bývají v NBA takovým neoficiálním začátkem sezony. Odteď se všechno počítá, za chvíli je tu únorová All Star Game, pak už se budou jen nahánět pozice o postup do play-off. Ale jestli příležitostný fanoušek zpozorněl až teď, musí se při pohledu na ligovou tabulku děsit, co se to ty první dva měsíce dělo.
Ligu vede Indiana, v patách jí je Portland, který výhrami nad týmy jako Oklahoma nebo San Antonio nepřestává šokovat. A druhý konec tabulky? Tam se krom tradičních "ohřívají" i velikáni jako Los Angeles Lakers, Boston Celtics nebo New York Knicks.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



