Vánoce bývají v NBA takovým neoficiálním začátkem sezony. Odteď se všechno počítá, za chvíli je tu únorová All Star Game, pak už se budou jen nahánět pozice o postup do play-off. Ale jestli příležitostný fanoušek zpozorněl až teď, musí se při pohledu na ligovou tabulku děsit, co se to ty první dva měsíce dělo.

Ligu vede Indiana, v patách jí je Portland, který výhrami nad týmy jako Oklahoma nebo San Antonio nepřestává šokovat. A druhý konec tabulky? Tam se krom tradičních "ohřívají" i velikáni jako Los Angeles Lakers, Boston Celtics nebo New York Knicks.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se