Krize prý naučila lidi pořádně pracovat za rozumné ceny... Asi jak kde. Sháněl jsem do většího komunikačního tendru Evropské agentury pro námořní bezpečnost se sídlem v Lisabonu místního fotografa na volné noze. Pro nárazové práce, focení VIP akcí a podobně. Ozvali se mi dva, s velmi kvalitními referencemi, a oba dva si nezávisle na sobě řekli o 450 eur na den nebo 60 na hodinu. Pokud nepůjdou s cenou výrazně, ale výrazně dolů, asi bude lepší nabídnout nějakého Čecha, který tam vždycky na skok zaletí. Šibík dostal v Reflexu "padáka", že?

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se