Největší výrobce domácích spotřebičů v Evropě - švédská společnost Electrolux - zažívá krušné časy. Klesají mu tržby a v posledním čtvrtletí loňského roku se propadl do ztráty 987 milionů švédských korun (tři miliardy Kč). Před rokem přitom hlásil zisk 242 milionů SEK.

Generální ředitel podniku Keith McLoughlin proto slíbil, že udělá vše pro to, aby firma byla opět zisková. A to zejména na evropském trhu, kde čelí slabé poptávce.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se