Největší výrobce domácích spotřebičů v Evropě - švédská společnost Electrolux - zažívá krušné časy. Klesají mu tržby a v posledním čtvrtletí loňského roku se propadl do ztráty 987 milionů švédských korun (tři miliardy Kč). Před rokem přitom hlásil zisk 242 milionů SEK.
Generální ředitel podniku Keith McLoughlin proto slíbil, že udělá vše pro to, aby firma byla opět zisková. A to zejména na evropském trhu, kde čelí slabé poptávce.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



