VÁŠEŇ PRO OSTŘE SLEDOVANÉ VLÁČKY

Třetina z osmnácti autorských pohádek o parních mašinkách i přičinlivých motoráčcích připomene i ve zvukové verzi dramata ostře sledovaných vláčků z ostrova Sodor. Láskyplně starosvětským pohledem jsou nicméně bližší poetice, s jakou se do čar kolejiště roku 1942 zahleděl Pavel Nauman. Oč výrazněji tu však emeritní inspektor Českých drah pro vyšetřování mimořádných událostí odbrzdil výřečnost a občas s ní sviští po trati jako splašené TGV, o to vroucněji ústy záhořického přednosty Drahoráda shrnuje nutnou výbavu nádraží i železničářů, mají-li konat svědomitě. A s něčím, co nezaručí ani státní kapitalismus na dráze: s vášní dalece nad výší platu.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 80 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.