Hokejový klub Lev Praha nebude v příští sezoně s největší pravděpodobností obhajovat finálovou účast v Kontinentální lize. Důvodem je nedostatek financí. "Klub v tuto chvíli potvrzuje problémy s financováním následující sezony a existuje možnost, že v příštím ročníku KHL Lev nebude startovat. Situace se intenzivně řeší," stálo včera večer v tiskovém prohlášení na webu klubu. Podepsáni jsou pod ním zástupci obou dosavadních majitelů Lva - strojírenského koncernu ČKD Group a plynařské firmy napojené na Gazprom A-Energy - Petr Speychal a Jevgenij Myškovskij.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





