Hokejový klub Lev Praha nebude v příští sezoně s největší pravděpodobností obhajovat finálovou účast v Kontinentální lize. Důvodem je nedostatek financí. "Klub v tuto chvíli potvrzuje problémy s financováním následující sezony a existuje možnost, že v příštím ročníku KHL Lev nebude startovat. Situace se intenzivně řeší," stálo včera večer v tiskovém prohlášení na webu klubu. Podepsáni jsou pod ním zástupci obou dosavadních majitelů Lva - strojírenského koncernu ČKD Group a plynařské firmy napojené na Gazprom A-Energy - Petr Speychal a Jevgenij Myškovskij.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se