Není pochyb, že má třetí fáze dohodnutých unijních a amerických sankcí proti Putinově podpoře ukrajinských separatistů už o něco ostřejší zuby než ty symbolické předchozí. Ale jak křičí ostří hoši západních pravicových listů, jde stále jen o mnichovanství, appeasement - čili aby se vlk nažral a koza zůstala celá. Levice raději mlčí, ta chce sankce, které sankcionáře nic nebolí, a to v případě Evropy dost dobře nejde, zvláště když eurozóna stagnuje a Německo růst neočekává.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



