Američané si dělají těžkou hlavu. Z astronomické nerovnosti příjmů i relativního úpadku střední vrstvy. Podle prezidenta Baracka Obamy jde o "největší problém našich časů" a liberálně levicový tisk pochvalně přikyvuje. Po dvě století se Američané chlubili, že navzdory ohromné nerovnosti příjmů bohatla zároveň střední třída a chudí se měli lépe. Dnes už to neplatí. Konec amerického snu. Skutečně?
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



