Konec prázdnin lze poznat i podle toho, že se najednou u přechodů vyrojí strážníci, kteří dohlížejí na bezpečnou cestu školáků. Škoda že neexistují strážci, kteří by podobně dohlédli na kvalitu a bezpečnost vzdělávacího procesu samého.

Já osobně považuji za nešťastné, když se ve školách stále více prověřují znalosti pomocí neosobních testů. Vazbu mezi pedagogem a žákem přece nemůže nahradit vyplňování záludných kvízů ve vymezeném čase.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se