Na posílání e-mailů či textových zpráv jsme si už tak zvykli, že dochází až k absurdním situacím, kdy jsou všichni členové rodiny zalezlí doma u svých počítačů a přes Skype se dohadují, kdy bude večeře a co k ní bude!

Pro firmy a jejich zaměstnance může být digitální komunikace požehnáním, pokud se používá přiměřeně. To je k posílání krátkých zpráv, pokud adresáta nemohu zastihnout přímo, anebo ke sdílení obsáhlých materiálů v přílohách, které slouží jako podklady při tvorbě plánů a jiných klíčových dokumentů. E-mail se však, bohužel, stejně jako cokoli jiného vymyšlené člověkem může změnit z "božského požehnání" v "ďáblovo prokletí", kdy místo ulehčení komunikace jen práci přidělává nebo od ní dokonce zdržuje.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se