Pod záštitou Hospodářské komory ČR, Svazu průmyslu a dopravy ČR a Kanceláře Evropské komise Praha, se v pavilonu E konala konference věnovaná deseti letům České republiky v Evropské unii. "Vzhledem k tomu, že se konference koná u příležitosti 56. ročníku strojírenského veletrhu, jsem si ji dovolila přejmenovat na Deset let českého průmyslu v EU," řekla v úvodu moderátorka Michala Hergetová.

Zlepšení životní úrovně

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se