Tento týden máme výročí měnových intervencí ČNB, respektive řízené devalvace koruny. Což je skvělá příležitost položit si několik souvisejících otázek:
Jak hodnotíte intervenci s ročním odstupem? Lze vůbec měřit či odhadnout její efekt? Když to co nenastalo (deflace), ale i to co nastalo (jisté oživení domácí poptávky) mohlo být způsobeno i něčím jiným. "Co by bylo kdyby" se asi moc hodnotit nedá.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



