Až bude libovolný satirik sepisovat příručku "Proč nemá cenu chodit k volbám", může se opřít o situaci v Praze. Lídři dvou ze tří uskupení, která mají vládnout hlavnímu městu, zmizeli. Sociální demokrat Miloslav Ludvík dává vcelku nepokrytě najevo, že byl jen nastrčenou figurou, fíkovým listem pragmatiků pražské ČSSD, politiku bude nadále pozorovat z okna pracovny ředitele motolské nemocnice. Lídr Trojkoalice Petr Štěpánek uhnul na radnici Prahy 4. Zbývá budoucí primátorka Adriana Krnáčová z ANO, ale ta spíše náhodou, protože dopředu říkala, že když nevyhraje, sbalí se také.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se