Není to s těmi oslavami 17. listopadu jednoduché. Měl by to být ten nejautentičtější svátek, protože je taky jediný, jehož důvod si většina Čechů může pamatovat. Což asi bude i ten problém.

Kulatá výročí návratu svobody už tradičně připadají na zvláštní období. Při tom desátém davy na náměstích (hlavně v Praze) oživovaly revoluční euforii žádostí o odchod Miloše Zemana a Václava Klause, aby o tři roky později zjistily, že jejich strany po čtyřech letech opoziční smlouvy dál podporuje více než 50 procent voličů.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se