U příležitosti vzpomínání pamětníků na kuponovou privatizaci i čtvrtstoletí českého kapitalismu jsem se zastavil u několika témat. Třeba do jaké míry byly pokusy vytvářet české národní kapitálové skupiny pomocí rozkrádání skutečně plánované. Podle mne to řízeno bylo - především ze strany ODS. Symptomatické je, že to aktéři postupně přiznávají až dnes. Dávno je to promlčené a Klausova amnestie tomu nasadila korunu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



