Vedle kantýny nemocnice v Písku stojí nový užitkový elektromobil. Nemocnice se nedávno zbavila klasické multikáry a místo pořízení nové raději za stejnou cenu koupila dvě elektrická auta. "Stojí polovinu a jejich provoz je mnohem levnější," pochvaluje si ředitel špitálu Jiří Holan.

Nemocnice, kterou řídí už čtyři roky, skončila na absolutním druhém místě v letošním ročníku projektu Nejlepší nemocnice. A to i díky tomu, že dobře hospodaří.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se