Vedle kantýny nemocnice v Písku stojí nový užitkový elektromobil. Nemocnice se nedávno zbavila klasické multikáry a místo pořízení nové raději za stejnou cenu koupila dvě elektrická auta. "Stojí polovinu a jejich provoz je mnohem levnější," pochvaluje si ředitel špitálu Jiří Holan.
Nemocnice, kterou řídí už čtyři roky, skončila na absolutním druhém místě v letošním ročníku projektu Nejlepší nemocnice. A to i díky tomu, že dobře hospodaří.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



