Francouzské město Grenoble na úpatí Alp již brzy ze svých ulic odstraní komerční reklamní plochy. A stane se tak prvním městem v Evropě, které se k takovému kroku odhodlalo. Reklamy pak postupně nahradí stromy, slibuje zelený starosta města Éric Piolle, kterému se letos na jaře podařilo vyhrát tamní volby a ukončit tak 19letou vládu Socialistické strany v Grenoblu.
Více zeleně i biopotravin
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









