Do Bostonu jste přišel v roce 1996, od té doby pracujete v nemocnici Brigham and Women's Hospital. To je bezmála dvacet let. Nepomýšlel jste nebo nepomýšlíte na to, že byste to zkusil jinde?

Je tam řada faktorů. Člověk si samozřejmě na prostředí, v němž působí, zvykne. Všechno se v mém případě stalo tak rychle, ten vlak se rozjel takovou rychlostí, že by musel přijít hodně pádný důvod, abych přeskočil jinam. Mám velice dobré podmínky pro práci, vytvořil jsem si za posledních deset let skvělý tým, mám dobré grantové podmínky. Teď by mi odchod nepřipadal úplně ideální. Ale samozřejmě jsou špičková centra se skvělými odborníky, která se čas od času ozvou.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 60 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.