1. Co je podle vás událostí uplynulého roku v české ekonomice? Je to v případě Česka skutečnost, že ekonomika se po dlouhých letech propadů a stagnace konečně probrala k relativně slušnému růstu? A je možné lepší růstová čísla už spojovat s touto koaliční vládou?

2. Co je podle vás hlavní událostí v evropské ekonomice? Je to skutečnost, že ECB konečně nabírá dech k nestandardním opatřením, tedy především ke kvantitativnímu uvolnění?

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se