1. Mezinárodní zapojení školy

Zjišťujeme, kolik procent z celkového počtu studentů odjelo alespoň na semestr na zahraniční vysokou školu. Čím vyšší je procento vyjíždějících studentů, tím lépe se fakulta umístí. Zjišťujeme také počet zahraničních studentů, kteří přijeli alespoň na semestr studovat do České republiky. Jejich počet dělíme celkovým počtem studentů dané fakulty. Čím vyšší je procento přijíždějících studentů, tím lépe se fakulta umístí. Dále sledujeme počet studentů, kteří na dané fakultě studují celý studijní program v cizím jazyce. Jejich počet opět zohledníme vůči celkovému počtu studentů. Čím vyšší je procento studentů v cizím jazyce, tím lépe se fakulta umístí. Zjišťujeme rovněž, kolik závěrečných prací bylo napsáno v cizím jazyce. Čím více prací studenti napsali v jiném jazyce než v češtině, tím lépe se fakulta umístí.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné za 30 Kč
  • První 2 měsíce za 30 Kč měsíčně, poté za 159 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
Máte již předplatné?
Přihlásit se

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.