Světle modré pološero, v několika inkubátorech pod kontrolou monitorů a pod stálým dohledem sestřiček spí nebo se trochu vrtí miminka. Je slyšet dýchání přístrojů. Všechno je tu takové jemné a tajemné.
Nezasvěcenému se chce mluvit šeptem a chodit po špičkách. Nad křehkými životy předčasně narozených dětí bdí laskavý primář Lumír Kantor, se kterým si jdu povídat do jeho pracovny.
Čím dál častěji se setkávám se ženami, které mají obavu z těhotenství a z porodu, bojí se mít dítě. Čím myslíte, že to je?
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








