Přiznávám, že jsem znechucen tím, kdo se dostal na magisterské studium. Předpokládal jsem, že největší tupce vyčistí bakalář, a ono nic. Stále máme mezi sebou ty, kteří netuší, co je podmět a co přísudek." Citaci ze studentského fóra věnovaného Univerzitě Jana Amose Komenského můžeme s klidem využít jako metaforu problému této největší české soukromé vysoké školy. Kdo zaplatí, vystuduje. A obdrží titul, který je ve středoevropských poměrech vstupenkou do vyšší sociálně-ekonomické reality.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se