Přiznávám, že jsem znechucen tím, kdo se dostal na magisterské studium. Předpokládal jsem, že největší tupce vyčistí bakalář, a ono nic. Stále máme mezi sebou ty, kteří netuší, co je podmět a co přísudek." Citaci ze studentského fóra věnovaného Univerzitě Jana Amose Komenského můžeme s klidem využít jako metaforu problému této největší české soukromé vysoké školy. Kdo zaplatí, vystuduje. A obdrží titul, který je ve středoevropských poměrech vstupenkou do vyšší sociálně-ekonomické reality.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








