Sjezdovky na Šacberku u Jihlavy mívají v dubnu obvykle po sezoně. Letos to nicméně podle provozovatele Pavla Havlíčka bude podruhé v historii areálu, co se vleky na Velikonoce znova rozjedou.

„Před několika lety byl o velikonoční lyžování značný zájem, přišly stovky lidí,“ vzpomíná Havlíček. Předtím než sjezdovku znovu otevřou, musí z ní ale vlekaři odstranit zasněžené větve, které ulámal silný vítr a odvál je na svah.

„Naším přáním je, aby byla v provozu od pátku 3. dubna až do Velikonočního pondělí 6. dubna,“ doufá provozovatel Pavel Havlíček.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se