Sjezdovky na Šacberku u Jihlavy mívají v dubnu obvykle po sezoně. Letos to nicméně podle provozovatele Pavla Havlíčka bude podruhé v historii areálu, co se vleky na Velikonoce znova rozjedou.
„Před několika lety byl o velikonoční lyžování značný zájem, přišly stovky lidí,“ vzpomíná Havlíček. Předtím než sjezdovku znovu otevřou, musí z ní ale vlekaři odstranit zasněžené větve, které ulámal silný vítr a odvál je na svah.
„Naším přáním je, aby byla v provozu od pátku 3. dubna až do Velikonočního pondělí 6. dubna,“ doufá provozovatel Pavel Havlíček.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











