Klienti dnes sami rozhodují o tom, kolik si bankéři vydělají. Čím dál víc bank totiž zavádí hodnotící systém, který přímo reaguje na to, s jakými pocity lidé z pobočky odcházejí.
„Když je bankéř příjemný a ukáže, že mu na vás záleží, pak bance odpustíte i věci, které nedělá dobře,“ tvrdí Pavel Šiška, vedoucí partner oddělení poradenských služeb společnosti Deloitte. „Takovou zákaznickou zkušenost začaly prosazovat mladé banky a ostatní ústavy se je teď snaží následovat,“ říká Šiška.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








